روز عروسی چه کارهایی باید انجام بدید وندید؟

روز عروسی چه کارهایی انجام بدید چه کارهایی رو انجام ندید؟

مسلما روز عروسی از جمله روزهای خاطره ساز برای هر زوج جونی میتونه باشه و برای رسیدن به همچین روزی لحظه شماری کردن.

پس چه بهتر که برای هرچه با شکوه تر انجام شدن همچین مراسمی یک سری کارها رو فراموش نکنید تا بهترین روز زندگیتون به یادماندنی ترین باشه. برای این کار یک برنامه ریزی درست و صحیح باید داشته باشید.

لذت بردن از زمان:

پس از مدت ها برنامه ریزی کردن روز عروسی شما به سرعت میگذره. بنابراین سعی کنید از ثانیه به ثانیه روز عروسیتون لذت ببرید چون زمان به طور باور نکردنی در این روز سپری میشه. تمام تلاشتون رو بکنید که روزی متفاوت نسبت به بقیه روزهاتون داشته باشید.

اولویت بندی:

اگه بدونید که چه کاری براتون اولویت داره خیلی راحت تر میتونید برای انجام کارهاتون برنامه ریزی کنید. از چیزهایی که خیلی براتون مهم نیستن بگذرید. شاید دوست داشته باشید بهترین آرایشگاه برید ولی با مشکل هزینه مواجه باشید چون خودتون دارید هزینه ها رو پرداخت میکنید. خوب گاهی خانواده ها هم هزینه ها رو پرداخت میکنن تا به شما کمک کرده باشن. این هزینه رو در صورتی بپذیرید که بعدا بهشون پرداخت کنید. جشن مطعلق به شماست پس اجازه ندهید دیگران برایتان تصمیم بگیرن.

چیزهای کوچیک و بزرگ نکنید:

استرس قبل از عروسی کاملا طبیعی است. این استرس نه تنها باعث اذیت اطرافیان شما میشه بلکه باعث اذیت شما هم میشه. شاید نتونید با وجود این استرس از عروسی خودتون اونجور که باید لذت ببرید. برای اینکه یک جشن خوب داشته باشید باید آرامش خودتون رو حفظ کنید. چون چه بخواهید چه نه ممکنه مسائلی پیش بیاد تا آرامش شما رو سلب میکنه ولی تو همچین شرایطی بهتره به اون مسئله فکر نکنید. یک نفس عمیق بکشید و آرامش خودتون رو حفظ کنید.

ساقدوش ها لباس شبیه هم نپوشند:

شما هم مثل هر عروس دیگه ای دوست دارید تا عزیزترین افراد زندگیتون به عنوان ساقدوش تو روز عروسی کنارتون باشن. برای ساقدوش هاتون تنها رنگ مشخص کنید و اجازه بدید به سلیقه خودشون لباس تهیه کنند. شک نکنید که ساقدوش های شما بسیار زیبا شده و شما هم از این بابت خرسند.

بازدید 601 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « نکات قبل عروسی روز عروسی لنز بزارم؟ »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آموزشگاه و سالن زیبایی شایسته نو

با بهترین خدمات و امکانات در سه شعبه نیاوران، شهرری و اقدسیه