کراتینه کردن مو

شما هم جزء اون دسته از افراد هستید که از وز و فر بودن موهای خود خسته شده اند؟ آیا شما هم از آسیب دیدگی موهایتان رنج میبرید؟ دوست دارید موهایی صاف و ابریشمی داشته باشید؟

کراتینه کردن موها یکی از روش هایی است که شما رو به آرزویتان می رساند.

قبل از اینکه موهای خود را کراتینه کنید باید بدانید که موهایتان به چه علت آسیب دیده و از کدام نوع کراتینه بهتر است استفاده کنید.

در واقع دو نوع کراتینه وجود دارد یک نوع کراتینه فقط موهایی رو که در اثر دکلره و مواد شیمیایی آسیب دیده اند ترمیم می کند که به میزانی که مو آسیب دیده باشد در چند نوبت انجام می شود در واقع این نوع کراتینه مثل ویتامینه کردن عمل میکند اما اثر آن از ویتامینه کردن محسوس تر است.

نوع دوم کراتینه که علاوه بر اینکه موهای آسیب دیده و سوخته را احیاء می کند باعث صاف شدن موها هم می شود. که در واقع نام این نوع کراتینه را کراتینه برزیلی میگویند.

اگه شما فقط میخواهید آسیب دیدگی موهایتان را رفع کنید کراتینه نوع اول انتخاب مناسبی است. ولی اگر علاوه بر رفع آسیب دیدگی موها دوست دارید که موهای صاف و ابریشمی داشته باشید کراتینه برزیلی انتخاب مناسبی است.

این نکته را فراموش نکنید زمانیکه موهای خود را کراتینه برزیلی کردید از شامپو هایی استفاده کنید که بدون نمک(کلرید سدیم) باشد. زیرا شامپوهایی که دارای نمک هستند اثر کراتین را روی مو کم می کنند.

تاثیرات کراتینه: 

1/تقویت مو و تحریک رشد مو

2/جلوگیری از موخره

3/از بین بردن وز و سوختگی مو

4/ جلوگیری از ریزش شدید مو در اثر سوختگی و آسیب دیدگی مو

اگه شما هم جزء افرادی هستید که موهای خود را کراتینه کرده اند تجربیات خودتون رو برای ما ارسال کنید.

بازدید 169 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « رفع ترک های پوستی درمان ریزش مو »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آموزشگاه و سالن زیبایی شایسته نو

با بهترین خدمات و امکانات در سه شعبه نیاوران، شهرری و اقدسیه