قبل از خواب مراقب موهاتون باشید 

همه خانم ها دوست دارند که موهایی زیبا و سالم داشته باشند که عروس خانم ها نیز از این موضوع مستثنا نیستن مخصوصا در اینکه دوست دارند که در روز عروسی شان از سر تا پا زیبا باشند. به همین خاطر هم از همه نوع محصولات آرایشی و طبیعی استفاده می کنند. حتی سعی می کندد از آلودگی و آفتاب و چیزهایی که باعث آسیب رساندن به موهاشون میشه جلوگیری کنند.خوب حالا شما همه این کارها رو انجام دادید ولی به اون نتیجه مطلوبتون نرسیدین حالا باید چیکار کنیم؟یک نکته مهمی رو که همه ما خانوم ها برای مراقبت موهایمان جدی نمیگریم در هنگام خواب است. با رعایت این نکات میتونید به اون چیزی که باب میلتون هست برسید.

1- اگه عادت دارین که با موهای باز بخوابید سعی کنید این عادتان را ترک کنید و موقع خواب موهایتان را به صورت گوجه ای و شل ببندید.

2-با موهای خیس به هیچ وجه نخوابید چون باعث خیس شدن بالشت و در نهایت سرایت میکروب به موهای شما میشود در ثانی باعث میشه موهای شما گره بخوره.

3-اگه موهای شما از جنس خشک می باشد حتما باید به آن هم مثل پوست صورتتان اهمیت دهید پس در هنگام خواب مقداری از روغنی که دوست دارید را کف سرتان ریخته و به آرامی موهایتان را ماساژ دهید این کار باعث می شود گردش خون کف سر افزایش یابد، رشد مو سرعت یابد و باعث درخشنگی مو نیز می شد. اما اگر موهایتان چرب است از هیچ روغنی استفاده نکنید فقط کافیست با نوک انگشتانتان کف سرتان را ماساژ دهید. فراموش نکنید که باید موهایتان را به آرامی و بدون هیچگونه فشاری ماساژدهید.

شما برای مراقبت از موهایتان در موقع خواب دیگه چه کارهایی را انجام میدهید؟ تجربیاتتان را در اختیار دیگر عروس ها هم بگذارید تا اون ها هم مث شما دربهترین شب زندگیشان بهترین باشند..

بازدید 97 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « پاک کردن جرم ها از روی اتوی مو

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آموزشگاه و سالن زیبایی شایسته نو

با بهترین خدمات و امکانات در سه شعبه نیاوران، شهرری و اقدسیه