عادت هایی که باعث آسیب رساندن به پوست در تعطیلات می شود

همه ما دوست داریم در زمان تعطیلات خود از لحظه لحظه آن استفاده کنیم و کلی تفریح و سرگرمی داشته باشیم.

به خاطر همین توجه کردن به سلامتمون رو فراموش میکنیم و بعدها برای جبران اون سالها دنبال راه چاره میگردیم. مسلما سلامت پوست هم از این ماجرا مستثنی نیست و برخی مواقع ممکنه بیشترین آسیب رو به پوستمون بزنیم.

بی خوابی:

توی تعطیلات همه ما تا دیر وقت به گشت و گذار، میهمانی، تفریح و دیدین تلویزیون مشغول هستیم و این موضوع باعث میشه که تا دیر وقت بیدار باشیم و زمان کمتری رو به خواب و استراحت بپردازیم. این در صورتیکه خواب کافی یکی از اصول مهم برای حفظ شادابی و سلامت پوست به حساب می آید. وقتی این بی خوابی ها تکرار شود کم کم تبدیل به عادت می شود و باعث مشکلات پوستی از جمله تورم، تیرگی یا چروک زیر چشم می شود.

با آرایش نخوابید:

بدون شک شما هم جزء اون دسته از افراد هستید که حداقل برای یکبار هم که شده این کار رو انجام داده اید و بدون اینکه مواد آرایشی روی پوست صورتتون رو شسته باشید خوابیده اید. 

آیا می دانستید که در طول شبانه روز مواد آرایشی که روی صورت شما وجود دارد شادابی و سلامت پوست شما را تحت تاثیر خود قرار میدهد و در افراد مستعد باعث به وجود آمدن مشکلات پوستی از جمله جوش های پوستی میشود؟

پس از این کار پرهیز کنید و هرگز با آرایشی که روی صورتتان هست به رختخواب نروید. فقط باید یک زمان کوتاه برای پاک کردن صورتتون از مواد آرایشی که روی پوستتان وجود دارد بگذارید. اگه سلامت پوست صورتتان برایتان دارای اهمیت است و دوست ندارید که زودتر از زمانی که فکرشو میکنید پوست صورتتان دچار چین و چروک و تیرگی شود به سلامت پوست خود در هر شرایطی اهمیت دهید.

بازدید 285 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آموزشگاه و سالن زیبایی شایسته نو

با بهترین خدمات و امکانات در سه شعبه نیاوران، شهرری و اقدسیه