عاشق کردن همسر با عطر و اسانس

شما هم دوست دارید زندگی مشترکتون پورشور و عاشقانه باشه و هر روز این رابطه بیشتر بشه؟!

خوب برای این کار میتونید از عطرها و اسانس ها کمک بگیرید.

حتما پیش خودتون میگید چطوری؟؟؟؟

اگه شما هم جزء اون دسته از زوج ها هستید که به تازگی زندگی مشترک خود را شروع کردین و دوست دارید که رابطه عاشقانه خود را با همسرتان حفظ کنید از نسخه های ما استفاده کنید.

برای تقویت روح عاشقانه همسرتان از این نسخه ها استفاده کنید.

نسخه اول:

اسانس گل یاس. این اسانس به تنهایی در خانه شما استفاده میشه. شما میتونید از افشانه عصاره یا اسانس گل یاس نیم ساعت قبل از اومدن همسرتان به خونه استفاده کنید و نیم ساعت قبل خواب هم اون رو تحدید کنید.

نسخه دوم:

عصاره یاس سفید و کندر. کافیه 5 قطره از یاس سفید و با 2 قطره کندر ترکیب کنید و روی پنیه بمالید و در نقاط مختلف خونه قرار دهید.

توجه همسرتان را به خود جلب کنید:

همسرتان بعد از یک روز کاری سخت و پراسترس به منزل اومده و نمیتونه احساسات و عواطفش رو آنطور که شما دوست دارید نشان دهد. خوب تو همچین شرایطی شما چی کار میکنید؟؟؟؟

به طور غیر مستقیم توجه همسرتان را به خود جلب کنید. میپرسید چه جوری؟؟؟ شما میتونید با استفاده از اسانس ها و عطرهای آروساتراپی این کار رو انجام بدید. کافیه فقط 5 قطره اسانس مریم گلی را با 2 قطره اسانس لیمو ترکیب کنید و بعد 3 گلوله پنبه تهیه کنید و به این ترکیب آغشته کنید و در نقاط مختلف خونه بزارید. با پیچیدن بوی این رایحه در منزل جلب توجه همسرتان به شما و خونه بیشتر میشه.

بازدید 289 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آموزشگاه و سالن زیبایی شایسته نو

با بهترین خدمات و امکانات در سه شعبه نیاوران، شهرری و اقدسیه