بیشتر عمر کنیم

برای خیلی از شما ها این سئوال پیش اومده که چندسال عمر میکنم؟ یا اینکه چی کار کنم که سالهای طولانی تر و سالمی داشته باشم؟

مسلما هیچ کسی دوست نداره به پیر شدن فکر کنه ولی این حقیقتیه که وجود داره و قانون طبیعت.

حالا باید به این فکر کنیم که باید چی کار کنیم که عمر طولانی داشته باشیم؟

برای خودتون یک سرگرمی فراهم کنید

چه کاری بیشتر از همه باعث میشه سرحال و شاد باشی و از فکر مشغولی های روزانتون و از استرس که دارید کم می کنه؟ همون کاری رو انجام بدید که ازش لذت می برید.

نخ دندان استفاده کنید

حتما این سئوال براتون پیش میاد که وقتی مسواک میزنیم چرا از نخ دندان استفاده کنیم؟ این نکته رو فراموش نکنید که استفاده از نخ دندان از مسواک زدن هم مهمتره. خوب وقتی از باکتریهایی که باعث از بین رفتن لثه ها میشه خبری نباشه مسلما خطر یک بیماری یا سکته قلبی هم کمتر میشه و در نهایت به عمر شما اضافه میشه.

مسافرت و تفریح

برای خودتون وقت بزارید و برای مدتی هم شده از کار و شلوغی و دغدغه های زندگی دور باشید.

تغذیه مناسب

بدن هر انسانی به تغذیه مناسب احتیاج داره تا به سوخت و ساز درست بپردازد. پس باید بدن رو با غذاهای سالم سوخت رسانی کرد. غذاهایی که چربی بالا، نمک و قند زیاد نداشته باشن اینجوری بدنی سالم و عمری طولانی دارید.

ورزش کنید

مسلما همه میدونید که ورزش کردن چقدر برای بدن مفیده و نه تنها قلب و سالم نگه میداره بلکه ترشح هورمون اندروفین را هم به وجود میاره. شاید خیلی ها ندونن هورمون اندروفین چیست؟ این هورمون، هورمونیه ضد درد که باعث سرحال و سرزندگی و شادابی در شما میشه. پس سعی کنید هر روز برای مدت زمان کوتاه هم شده ورزش کنید.

بازدید 507 بار
محتوای بیشتر در این بخش: ضدعفونی کردن لوازم آرایش »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آموزشگاه و سالن زیبایی شایسته نو

با بهترین خدمات و امکانات در سه شعبه نیاوران، شهرری و اقدسیه